Rezervasyon

 
A. Saat: 
Dönüş Tarih: 
D. Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 
                       Yakıt:    Vites: 

     

Transfer

 
Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 

     


İzmir Rent a Car Merkezi Fırsat ve Kampanyaları Takip Edin


Rezervasyonunuzun çok kısa sürede onaylanmasına şaşıracaksınız. Pazartesi ve Cumartesi günleri 09:00 - 18:00 saatlari arasında girilen web rezervasyonlarınızı en geç 5 saat içerisinde sms yada e-posta yoluyla onaylıyoruz. Aksi bir durumda %20 indirim kazanıyosunuz.
İzmir Rent a Car Merkezinde nakit ödeme yapanlar şanslı. Ödemenizi nakit mi ödemek istiyorsunuz? O halde %5 indirim kazandınız.
Ne kadar çok araç kiralarsanız o kadar çok indirim kazanma şansı yakalıyorsunuz. Çok kiralama yapana çok indirim fırsatı. Geçmiş 1 yılda 5 kiralaması olana %10, 10 kiralaması olana %20 anında indirim. İlgili indirimlerde dikkate alınacak olan fiyat ilgili döneme ait olandır.
Şoförlü araç kiralama ve transfer taleplerinizi çok ekonomik fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Şoförlü kiralama ve transfer hizmeti farkını bizimle yaşayın. Hem hesaplı hem kaliteli transfer hizmeti mi arıyorsanız? Fark mı arıyorsunuz? Şoförünüz kravatlı ve traşlı mı olsun? Size siz diye mi hitap etsin? Saygı mı görmek istiyorsunuz? Verdiğiniz paranın hakkını almak mı istiyorsunuz? Tam doğru yerdesiniz. Transfer aracımızda ki mini soğutucumuzda bulunan içecekler-yiyecekler ve günlük haber gezetenizde ikramımız... Şaşırdınız mı?
Bütün ücretler herşey dahil sistem ile görüntülenmektedir, gizli hiçbir ücretlendirme yok. Sonradan ekstra ücret ne alınacak diye endişelenmeyin. Cevabı basit. Kira başlangıcında ne talep etti isek aracınızı teslim ederken sadece o ücreti talep ederiz.
Alınması gereken ücret ne ise en ucuza size sunuyoruz. Aracınızda olmasını istediğiniz zorunlu ürünlerden istiyor ancak ücretten korkuyormusunuz. Biz sadece cüzi rakamlarla bu ihtiyacınızı hemde ürünlerin en kaliteli markalarıyla gideriyoruz.
Facebook sayfamızdan birçok bilgiye ulaşabileceğiniz gibi zaman zaman indirim ve süprizler bulabilirsiniz. Günümüzün vazgeçilmezi facebook ile hem keyifli zaman geçirin hemde indirimler kazanın. Heme fotoğrafa tıklayın.
Teslim zamanında sizi bekletmiyor ve tam zamanında aracınızı teslim ediyor ve alıyoruz. Aracınız tam zamanında kapınızda.
Harici sürücü taleplerinizi iletmeniz halinde gün sayısına göre ücret almıyoruz. 30 gün+ araç kiralamada ek sürücü ücreti almıyoruz.
Sizi zorlayacak veya sizde şüphe uyandıracak hiçbir talepte bulunmuyoruz. Güveninizi sarsacak evrak ve dökümanlarla ilgilenmiyoruz.
Bizden araç kiralayanların yüzü her zaman gülüyor. Farklı ve kaliteli bir oto kiralama hizmeti almak sonuna kadar hakkınız.
 


  Designed By
Copyright © 2012 izmirrentacarmerkezi.com