Rezervasyon

 
A. Saat: 
Dönüş Tarih: 
D. Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 
                       Yakıt:    Vites: 

     

Transfer

 
Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 

     


İzmir Rent a Car Merkezi Şirketimiz ile İlgili Detaylar

İzmir rent a car
sektöründe farklı bir anlayış ile yola çıkan firmamız 2005 senesinden beri faaliyette bulunmaktadır. Öncelikli olarak müşterilere olan sorumluluklarımızı söz verdiğimiz gibi yerine getirmek için çok çaba sarfediyoruz. İzmirde oto kiralama firması seçim tercihinin müşteriler açısından çok zor bir tercih olduğunun farkındayız. Bu konuda bilindiği üzere son yıllarda özellikle rent a car firma sayısı artış göstermekte ve bu sektörde bilgi saibi olan olmayan herkes bu işi yapmaya başlamıştır. Dolayısıyla bu işin prestijini azaltan çok firma doğmuştur. Bu da müşterilerde tereddüt oluşturmuştur. İmzalanan bir sözleşme ile firmalara karşı çok ciddi sorumluluklar altına giriliyor.

Biz bu sektörde uluslararası tecrübeye sahip bir firma olup her zaman müşterilerimizin lehine hareket etme gayreti içerisinde olduk. Müşterilerimizin bize tekrar geri dönüş yapma yüzdesi oldukça yüksek. Buda müşterilerimizin bize oldukça güvendiğini ve memnun kaldıklarının bir göstergesi konumundadır.

Firmamızdaki içerikler diğer web siteleri tarafından da örnek alınmakta ve içerikleri birebir kopyalanmaktadır buda bizi taklit eden değil taklit edilen bir firma haline getirmekte. Sizi doğru düzgün bir araç kiralama deneyimi için davet ediyoruz. Uyguladığmız kampanyalara birçok firma cesaret edemiyor ancak biz kendimize çok güveniyoruz. Saygılarımızla.

"Sizi Bize Maddi ve Manevi Güç Veren Kişiler Olarak Değeri Hakediyorsunuz."


  Designed By
Copyright © 2012 izmirrentacarmerkezi.com